03
سپتامبر

بازسازی ساختمان اداری | 02144448805،بازسازی و نوسازی اداره و شرکت،گروه معماری دکورساز

بازسازی ساختمان اداری ، نوسازی و بازسازی ساختمان اداری ، نوسازی ساختمان اداری ، نوسازی شرکت ، بچنوسازی و بازسازی شرکت ، نوسازی و بازسازی اداره ، گروه معماری دکورساز

  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷- 02144448805

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲

نوسازی و بازسازی ساختمان اداری یکی از نیازهای امروژه محیط های اداری و کارفرماهاست. با توجه به رفت و آمد و مراجعه زیاد ارباب رجوع و مشتری ها معمولا دفاتر اداری به مرور زمان نیاز به تعمیرات و مرمت و نوسازی پیدا میکنند و با توجه به هزینه زیاد ساخت مجدد دفاتر، کارفرماها ترجیه می دهند با ایجاد تغییرات جزئی و با صرف حداقل هزینه بیشترین بازدهی را از دفتر خود ببرند که امری منطقی و عقلانی است. برای اینکه بازسازی دفتر اداری خود را به درستی و بهینه انجام دهیم نیاز داریم تا نزد متخصصین این امر رفته و کار را به آنها بسپاریم. در این زمینه شرکت های معتبر زیادی در سطح کشور فعال است. یکی از این شرکت ها گروه معماری دکورساز است که با سالها تجربه و داشتن کادری مجرب و حرفه ای در گروه خود آمادگی اجرای بازسازی انواع محیط اداری را در سراسر کشور داراست. نوع چیدمان و دکوراسیون محیط مسکونی با محیط اداری کاملا متفاوت بوده و شرکتی که این مسئولیت را می پذیرد باید به این موضوع دقت داشته باشد، گروه معماری دکورساز نیز به این موضوع کاملا واقف بوده و متناسب با کار شما و همچنین مشتریان و ارباب رجوعی که به دفتر شما وارد می شوند و رفت و آمد دارند و با توجه به سلیقه و نوع دید اکثریت مشتریان شما به شما مشاوره داده و طرح های خود را اجرایی می نماید.

بازسازی ساختمان اداری

بگذارید در ادامه مراحل بازسازی ساختمان اداری را با یکدیگر مرور کنیم و به توضیح هر کدام از بخش ها بپردازیم:
در ابتدای امر تمامی فضاهایی که کارفرما از آنها استفاده میکند به تفکیک متراژ و موقعیت قرارگیری دسته بندی میکنیم. در این مرحله باید از کارفرما این سوال پرسیده شود که به چند فضای مجزا نیاز دارد و نحوه قرارگیری محیط ها و افراد از کارفرما سوال می شود تا طرح متناسب با نیاز کارفرما ارایه شود.بدیهی است نحوه قرارگیری افراد در هریک از این موقعیت ها متفاوت است و باید از این موضوع اطلاع پیدا کنیم که در هر موقعیتی چه کسی قرار خواهد گرفت.برای مثال طراحی محیط و محلی که منشی قرار میگیرد نسبت به محلی که مدیر بخش قرار گرفته متفاوت بوده و از نظر طراحی دکوراسیون و نحوه چیدمان میز و صندلی و سایر اجزا این دوبخش تفاوت بسیاری داشته و تیم اجرایی مشاوره لازم را در این بخش به کارفرما داده و با یکدیگر به نظر جامعی در این زمینه میرسند.

بازسازی و نوسازی ساختمان اداری

در مرحله بعدی به سراغ نورپردازی محیط و همچنین وسایل مورد نیاز از قبیل تعداد میز و صندلی برای کارمندان و ارباب رجوع سنجیده میشود و به کارفرما اطلاع داده می شود تا اگر نیاز به خرید این وسایل بود برای خرید آنها اقدام نماید.
در بعضی از ساختمان های اداری نیاز به نصب پارتیشن و یا پرده خواهیم داشت که با توجه به مهندسی محیط و اینکه دقیقا در کجای دفتر به چه نوع جدا کنندهای نیاز است ، آنها را نیز در طی مراحل بازسازی و تعمیر ساختمان ساخته و آماده میکنیم تا در موقع مناسب خود در محل اجرا شود.

نوسازی ساختمان اداری

در برخی موارد یکسری پیشنهادات برای فضاهای اداری هست که به کارفرما پیشنهاد می دهیم و در صورت موافقت وی برای انجام آنها در محیط اقدامات لازم را انجام می دهیم. به عنوان مثال یکی از مواردی که در اکثر محیط های اداری باید وجود داشته باشد کتابخانه است. یا در برخی ادارات پیشنهاد میشود برای شادابی و طراوت بخشیدن به محیط از تعدادی گلدان استفاده شود. تمام این موارد بسته به نظر کارفرما در محیط اداری و طی مراحل بازسازی ساختمان اداری اعمال می شود.
بازسازی اداره
گروه معماری دکورساز با داشتن کادری مجرب و حرفه ای و استفاده از برترین متخصصان و استاد کاران و سالها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و نوسازی و بازسازی ساختمان اداری امادگی اجرای هرنوع پروژه شما در سراسر کشور را داراست. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و از راهنمایی همکاران ما در گروه معماری دکورساز استفاده نمایید.
  • ۰۲۱-۲۲۸۶۲۶۷۵ – ۰۲۱-۸۸۶۶۲۴۱۷- 02144448805

  •  ۰۹۱۲۰۹۲۱۴۳۰ – ۰۹۱۲۲۲۰۶۸۳۲