03
سپتامبر

بازسازی ساختمان تجاری | نوسازی و بازسازی فروشگاه و مغازه – گروه معماری دکورساز

بازسازی ساختمان تجاری ، بازسازی فروشگاه ، نوسازی و بازسازی مغازه ، نوسازی ساختمان تجاری ، بازسازی و نوسازی انواع ساختمان های تجاری با کادری مجرب ، گروه معماری دکورساز

  • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

  •  09120921430 – 09122206832

بازسازی ساختمان تجاری یکی پر اهمیت ترین بازسازی ها در زمینه بازسازی و نوسازی ساختمان ها میباشد. دلیل این اهمیت بالا نیز این است که بیشتر افرادی که در ساختمان های تجاری کار میکنند زمان زیادی را در سر کار هستند و در محل کار خود که ساختمان آن کهنه شده است می گذرانند و به همین دلیل اهمیت ندادن به کهنه و قدیمی شدن ساختمان تجاری خطرناک ترین بی توجهی و کم توجهی است که می تواند جان بسیاری از افرادی که در آن مکان کار میکنند را به خطر انداخته و با جان آنها بازی کند.
بازسازی ساختمان تجاری
بازسازی ساختمان تجاری
متاسفانه بارها این قضیه اتفاق افتاده است و حتما شما نیز چندین مورد از آن از جمله حادثه اخیر در ساختمان پلاسکوی تهران را شنیده اید که حوادثی را به وجود آورد که علاوه بر غیر قابل بازگشت بودن،خسارت های جانی و مالی بسیاری به کسبه و حتی افرادی که برای انجام کارهای روزانه مانند خرید و یا سایر موارد به آین مکانها مراجعه میکنند وارد میکند. پس بهتر است قبل از اینکه خدای نکرده حادثه ناگواری برای ساختمان تجاری ما اتفاق بیفتد زودتر اقدام کرده و به بازسازی و نوسازی ساختمان تجاری خود و یا محل کار خود کنیم.
نوسازی ساختمان تجاری
نوسازی ساختمان تجاری
اغلب بازسازی ساختمان های تجاری کوچک از جمله مغازه ها و فروشگاههای کوچک مانند بازسازی ساختمان مسکونی است و بیشترین تغییرات شامل ویترین و از این قبیل قسمت ها می شود اما برای ساختمان های عظیم الجثه و پاساژهای تجاری بزرگ انجام بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان به منظور حفظ امنیت و آرامش و جان و مال مردمی است که در داخل ساختمان به کسب درآمد میپردازند و مغازه ای دارند و یا مشتری هایی که به این مکانها مراجعه میکنند صورت میگرد.
بازسازی مغازه
بازسازی مغازه
بازسازی مغازه
بازسازی مغازه
مورد دیگری که در بازسازی و نوسازی ساختمان تجاری از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث می شود ما به نوسازی و بازسازی ساختمان تجاری خود بپردازیم این است که نو شدن و تغییر دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه و ساختمان تجاری باعث به روز شدن مغازه و جذاب تر شدن آن از دید مشتری ها و رونق بیشتر ساختمان شده و افراد بیشتری وارد ساختمان شده و به این مکان مراجعه میکنند چرا که مشتریان برای خرید و یا گرفتن خدمات بیشتر به مکانها و مغازه هایی مراجعه میکنند که از ظاهر و زیبایی قابل توجهی برخوردار باشد و شیک و در خور پسند مشتری باشد، به بیان دیگر اگر شما در ابتدای امر بتوانید ظاهر مغازه خود را شیک و زیبا کنید باعث می شود حدود نیمی از راه فروش خود را طی کرده باشید و مشتری را به داخل مغازه خود بکشید، پس اهمیت موضوع از این نظر کاملا اشکار و شفاف می شود.
بازسازی فروشگاه
بازسازی فروشگاه
با توجه به گفته های بالا بهتر است همیشه شما به روز بوده و از سایر رقبای خود یک قدم جلوتر باشید و از بهترین طراحی دکوراسیون داخلی و شیک ترین و جذاب ترین ویترین و نما برای مغازه و ساختمان تجاری خود بهره ببرید تا نظر مشتریان بیشتری به مغازه و ساختمان تجاری شما جلب شود. شما باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که هر مبلغی که بابت زیباسازی و نوسازی ساختمان تجاری خود و مغازه یا فروشگاه خود خرج میکنید به شکل چندین برابر سود برای شما بر میگردد چرا که وجود دکوراسیون زیبا و جذاب مشتری های پول ساز تر و خاص تری را به سمت مغازه شما جذب میکند.
نوسازی و بازسازی مغازه
نوسازی و بازسازی مغازه
گروه معماری دکورساز با سالها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و نوسازی و بازسازی ساختمان های تجاری و فروشگاه ها و مغازه ها و با بهره گیری از برترین متخصصین و استادکاران در کادر اجرایی خود آمادگی اجرای انواع مختلف پروژه تجاری شما عزیزان را در سراسر کشور با طرحی جذاب و منحصر به فرد داراست. برای کسب اطلاعات بیشتر و هرگونه سوال و مشاوره رایگان در مورد بازسازی فروشگاه و بازسازی مغازه و ..می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

  • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

  •  09120921430 – 09122206832

 

گروه معماری دکورساز