03
سپتامبر

بازسازی هتل | 02144448805، نوسازی ساختمان هتل | بازسازی | گروه معماری دکورساز – 02188662417

بازسازی هتل ، نوسازی و بازسازی ساختمان هتل ، بازسازی ، نوسازی ، بازسازی و نوسازی ساختمان هتل ها و مهمان پذیرها با کادری مجرب و حرفه ای توسط گروه معماری دکورساز

 

  • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

  •  09120921430 – 09122206832

 

بازسازی هتل یکی از مهم ترین باز سازی های ساختمان از نظر حفظ جان افراد محسوب می شود. هتل ها و مهمان پذیرها هرساله تعداد زیادی از افراد را در ساختمان خود دیوه و از آن ها پذیرایی میکنند همین امر موجب می شود نگاه ویژه ای به امنیت و آسایش افرادی که به صورت مهمان وارد این هتل ها می شود دیده شود و هتل ها از این بابت نیز ساختمان خود را ایمن کنند.
علاوه بر ایجاد امنیت و حفظ جان افراد در صورت نوسازی و بازسازی و ایمن بودن ساختمان ، نو بودن ساختمان هتل باعث جذب بیشتر افراد و مشتری به سمت این هتل ها می شود چرا که افرادی که به شهرهای مختلف سفر میکنند دوست دارند در ساختمان هایی اقامت داشته باشند که هم از منظر ایمنی و هم از منظر زیبایی جذاب بوده و نمای ظاهری و داخلی آنها نو و تمیز باشد.

بازسازی هتل

اگر کسی قصد داشته باشد هتل خود را از نو بسازد باید هزینه بسیار زیادی از بابت این قضیه انجام دهد و همین امر سبب می شود که به تغییرات جزئی ولی مهم در ساختمان قانع شود تا علاوه بر نو کردن و زیبا کردن ساختمان هتل هزینه کمتری از این بابت خرج کند و یکی از دلایلی که افراد سراغ بازسازی ساختمان هتل می روند همین علت و صرفه اقتصادی آن نسبت به تخریب و ساخت مجدد ساختمان میباشد.
یکی دیگر از عواملی که باعث بازسازی هتل ها از جانب افراد می شود این است که دکوراسیون داخلی هتل پس از مدتی قدیمی شده و دیگر نمی توان با سایر هتل ها و رقیبان بازار رقابت کرد ، پس این نیاز احساس می شود که با تغییر دکوراسیون داخلی و انجام یکسری تغییرات به بازار رقابت برگشته و حس تازه و جدیدی به ساختمان هتل بدهیم.
نوسازی و بازسازی هتل و دکوراسیون داخلی باعث می شود مشتریان پولساز تر و جذاب تری که آرامش و آسایش بیشتر از هرچیزی برایشان اهمیت دارد مشتری شما شوند و باعث جذب اینگونه از افراد به سمت هتل شما می شود و می توان در زمان اندکی بیشتر از مقدار هزینه انجام شده از قبال این تغییرات درآمد کسب کرد.

بازسازی ساختمان هتل

 

نوسازی و بازسازی هتل شامل بخش های مختلف هتل می شود که بعضی از قسمت های آن را در اینجا ذکر میکنیم.
بازسازی قسمت لابی و یا پذیرش هتل :

بازسازی ساختمان هتل

یکی از قسمت های اصلی هتل ها قسمت پذیرش هتل می باشد که در صورت جذاب بودن باعث می شود حس اعتماد بیشتری به مشتریان دست داده و در اولین نگاه هتل در نظرشان جذاب آمده و افراد را به سمت هتل بکشاند. همین امر نیمی از راه جذب مشتری را برای صاحبان هتل انجام داده و باعث می شود راحت تر بتوانند با مشتری قرارداد ببندند.
قسمت اتاق های هتل : 

بازسازی اتاق هتل

 

نوسازی هتل

بازسازی و نوسازی هتل

یکی دیگر از قسمت های هتل قسمت اتاق های هتل است که چون افراد مختلف و زیادی سالانه وارد آن شده و در آنها رفت و آمد میکنند بعضا دچار مشکلاتی شده و نیاز به نوسازی و تعمیرات در آنها احساس می شود تا افراد بعدی که وارد هتل می شوند با خیال راحت بتوانند از اقامت خود در هتل لذت ببرند و اعتراضی نسبت به وضع اتاق ها نداشته باشند.
قسمت رستوران هتل :

هتل ها معمولا در داخل ساختمان خود بخشی را برای پذیرایی از مهمانان در مواقع صرف غذا اختصاص می دهند. این سالن ها با گذشت زمان دچار فرسودگی شده و قدیمی می شوند و با تغییر دکوراسیون هتل این قسمت ها نیز باید متناسب با سایر قسمت ها بازسازی و نوسازی شوند.
گروه معماری دکورساز با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین افراد و متخصصین در کادر اجرایی خود و سالها تجربه و سابقه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و نوسازی و بازسازی ساختمان آمادگی انجام هرگونه تغییرات و اجرای طرح های جذاب و جدید در ساختمان هتل های سراسر کشور را داراست و آماده قرارداد با تمامی هتل ها و مهمان پذیرها در سراسر کشور با قیمتی مناسب میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

  • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

  •  09120921430 – 09122206832