03
سپتامبر

دکوراسیون داخلی مراکز پزشکی | دکوراسیون داخلی بیمارستان , دکوراسیون مطب , گروه دکورساز

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مراکز پزشکی و مراکز درمانی و بیمارستانهای دولتی و خصوصی و مطب های شخصی با جدیدترین طرح های روز دنیا با بهترین کیفیت و زیباترین طرح های ممکن توسط گروه معماری دکورساز | طراحی دکوراسیون داخلی مراکز درمانی | طراحی دکوراسیون داخلی مراکز پزشکی | طراحی دکوراسیون بیمارستان | گروه معماری دکورساز

 

  • 021-22862675 – 021-88662417

  •  09120921430 – 09122206832

 

 

مراکز درمانی و بیمارستانها همواره یکی از مکانهایی هستند که کسی دوست ندارد مسیرش به چنین مکانهایی بفیتد و همواره یکی از فضاهای ناخوشایند برای هر فردی است چرا که نشانه ای از درد و ناراحتی است.با این حال همگی به این موضوع رسیده اند و این موضوع را پذیرفته اند که وجود چنین مکانهایی امری لازم و ضروری است. برای اینکه حس درد و ناراحتی برای فردی که وارد چنین فضایی می شود کمتر شود یکی از موثرترین و بهترین راه حل ها خلق یک فضای دلچسب و مطبوع است.
دکوراسیون مراکز پزشکی
دکوراسیون مراکز پزشکی
باید توجه داشت که طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان تاثیر به سزایی در روند بهبود بیماران، سلامتی محیط کار پرسنل و در نهایت بهره وری اقتصادی آن دارد، لذا باید با شناسایی و استفاده از پتانسیل های مولفه های کیفیت محیط، در راستای بهبود روند درمان قدم برداشت. طراحان و معماران باید در نظر داشته باشند که بیمارستان را به عنوان یک محیط شفابخش در نظر گیرند و این مکان را طوری طراحی کنند که بتوانند با ایجاد شرایط مطلوب از بیماران و خانواده هایی که در شرایط روحی نامناسب همراه با ترس و اضطراب قرار دارند، حمایت کنند. در ادامه دسترسی به فضای سبز و مناظر طبیعی می تواند در کاهش استرس و بهبودی بیماران تاثیر به سزایی داشته باشد.
طراحی دکوراسیون مراکز پزشکی
طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا بیمارستان مکانی است که افراد با اختلالات روحی و جسمی مختلف برای بهبود بیماری شان به آنجا مراجعه می کنند بنابراین دکوراسیون بیمارستان می تواند در روند افزایش بهبود وضعیت بیماران تاثیرگذار باشد.
بیمارستان ها دارای سه بخش عمومی و قسمت کارمندان و کلینیک هستند که طراحی دکوراسیون هر کدام از این بخش ها باید به شیوه ای اصولی انجام شود تا بیماران و کارمندان بیمارستان بتوانند در کمال آرامش بیشتر ساعات روز خود را بیمارستان سپری کنند.

 

طراحی مراکز درمانی

طراحی مدرن و کاربردی دکوراسیون داخلی بیمارستان
بیمارستان بخش های مختلفی دارد اتاق بیماران یکی از خصوصی ترین بخش ها در فضا هر بیمارستان است که باید در طراحی دکوراسیون داخلی آن بیشتر از سایر بخش ها حساسیت به خرج داد زیرا بیماران بستری شده در بیمارستان بیشتر وقت خود را در اتاق بستری سپری می کنند.
یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون اتاق بستری بیماران رنگ ها هستند رنگ اتاق بستری می تواند روی روحیه بیماران تاثیر زیادی داشته باشد اگر رنگ اتاق بستری به شیوه ای اصولی انتخاب نشود ممکن باعث ایجاد اختلال در بیماران شود.

 

طراحی مراکز درمانی

توجه داشته باشید که در هر بخش از بیمارستان باید از رنگ خاصی استفاده شود زیرا در هر کدام از بخش های بیمارستان اتفاق های مختلفی رخ می دهد. مدل پرده و رنگ کفپوش و طرح تخت خواب های اتاق بستری از دیگر مواردی هستند که باید مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی بیمارستان قرار بگیرند. یکی از مهم ترین تجهیزات در اتاق بستری تخت خواب بیمار است که راحتی و کیفیت تخت و طرح و رنگ ملحفه های تخت از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در روحیه بیماران محسوب می شوند.

 

دکوراسیون بیمارستان

بخش پرستاری بعد از بخش بستری از مهم ترین مکان ها در طراحی دکوراسیون بیمارستان است که باید برای طراحی داخلی بخش پرستاری حساسیت های لازم را به خرج دهید. بهتر است برای بخش پرستاری از تم های رنگی مانند آبی و زرد و سبز که با رنگ سفید مخلوط شده اند استفاده کنید.

 

طراحی دکوراسیون بیمارستان

یکی دیگر از بخش های بیمارستان درمانگاه است که برای جذابیت بیشتر دکوراسیون درمانگاه می توانید از تابلو های زینتی و آسمان مجازی ستفاده کنید. برای طراحی بخش درمانگاه در بیمارستان ها بهتر است از رنگ های روشن و ساده روی دیوار ها استفاده کنید.
طراحی نورپردازی در دکوراسیون قسمت های مختلف بیمارستان یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا میزان نور کافی در محیط بیمارستان مانند رنگ می تواند روی روحیه کارمندان بیمارستان و بیماران تاثیرگذار باشد.

طراحی دکوراسیون بیمارستان

طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان باید با در نظر گرفتن شرایط و ضوابط بسیار حساسی صورت گیرد. محل های تهویه هوا و میزان ترافیک روزانه در مکان های عمومی را هنگام طراحی دکوراسیون بیمارستان از یاد نبرید.
طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان می تواند تاثیر زیادی در روند درمان بیماران و ایجاد احساس آرامش در آن ها داشته باشد از این رو بهتر است طراحی دکوراسیون بیمارستان را به گونه ای انجام دهید که بیماران در فضای بیمارستان احساس نشاط بیشتری داشته باشند. در این مطلب با انواع ایده ها برای طراحی دکوراسیون داخلی بخش های مختلف بیمارستان آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از این ایده ها بتوانید فضای متفاوتی را دردکوراسیون مراکز درمانی ایجاد کنید.

طراحی دکوراسیون بیمارستان

 

دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
دکوراسیون داخلی بیمارستان
گروه معماری دکورساز با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب و داشتن بهترین طراحان و معماران در گروه خود آمادگی اجرا و طراحی دکوراسیون داخلی انواع مراکز درمانی و مراکز پزشکی و بیمارستانهای دولتی و خصوصی و مطبهای پزشکی را با جدید ترین طرح های روز دنیا داراست. برای اطلاع از شرایط و سایر موارد لطفا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید تا کارشناسان گروه معماری دکورساز شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 

  • 021-22862675 – 021-88662417

  •  09120921430 – 09122206832

گروه معماری دکورساز