03
سپتامبر

دکوراسیون داخلی هتل | 02188662417 , اجرای دکوراسیون هتل ها , طراحی دکوراسیون هتل

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی هتل ها با جدیدترین طرح ها و ایده های روز دنیا با کادری حرفه ای و متخصص توسط گروه معماری دکورساز , طراحی دکوراسیون داخلی , گروه معماری دکورساز

  • 021-22862675 – 021-88662417

  •  09120921430 – 09122206832

 
هتل ها مکانهایی هستند که در آن افرادی با سلایق مختلف وارد می شوند و البته دوست دارند بهترین لحظات و خاطرات خود را در این مکانها بگذرانند چون در بیشتر مواقع افراد هنگام مسافرت و گشت و گذار در شهرها و کشورهای مختلف مسیرشان به هتل ها برای اجاره مکانی جهت گذراندن مدتی در آنجا میفتد.

 

طراحی دکوراسیون هتل
طراحی دکوراسیون هتل
هتل های بسیار زیادی در سطح جهان و ایران وجود دارند که هزینه های بسیار زیادی را از بابت دکوراسیون داخلی فضای هتل خود و زیباتر کردن محیط اطراف هتل جهت جذب بیشتر مشتری انجام داده اند پس به همین دلیل اگر شما نیز قصد ساخت هتل دارید باید این مسئله را در نظر بگیرید و برای رقابت با رقیبان خود از هرتلاشی بهره ببرید تا بتوانید نظر مشتریان را تغییر داده و آنها را به سمت خود جذب کنید. یکی از اصلی ترین این تلاش ها زیباسازی دکوراسیون داخلی محیط هتل خود و جذاب و منحصر به فرد بودن آن است به گونه ای که هر فردی وارد هتل شد حتما این مکان را برای اقامت برگزیند و تا حدی از این انتخاب خود راضی باشد که شما را به سایر دوستان و آشنایان خود معرفی کرده و به نوعی شما بازاریابی دهان به دهان را از این طریق انجام دهید.

 

دکوراسیون داخلی هتل
دکوراسیون داخلی هتل
از مهمترین مسائل و مباحثی که در زمینه طراحی داخلی هتل همیشه مطرح بوده این است که چگونه با استقاده از یک طرح و دکوراسیون بتوانیم محیط هتل را برای استفاده کنندگان که هرکدام دارای سلائق خاص خود هستند تبدیل به محیطی آرامش بخش و دلخواه تبدیل کنیم. باید تک تک قدم هایی که در زمینه دکوراسیون داخلی هتل برداشته می شود با محوریت موضوع ایجاد آرامش و رفاه برای ساکنین آن باشد و همچنین به این موضوع نیز باید دقت داشت که علاوه بر بالا بردن کیفیت با استفاده از طراحی مدرن بتوان سبک و سیاقی جدید و منحصر به فرد را به معرض تماشا گذاشت.قدم اول و شاید مهمترین بخش طراحی این نوع مراکز بی شک بخش لابی و یا همان ورودی ساختمان است.

 

دکوراسون داخلی هتل
دکوراسون داخلی هتل
بسیاری از افراد با دیدن لابی یک هتل است که تصمیم می گیرند در انجا اقامت داشته باشند یا نه. همچنین لابی یک هتل می تواند معرف خوبی برای آن باشد و می تواند میزان مدرن بودن و پیشرفته تر بودن انرا نشان دهد.به همین دلیل معمولا در مبحث دکوراسیون داخلی هتل بسیار به این بخش یعنی لابی توجه می شود و اینجا است که هنر یک شرکت طراح باید نمایان شود و هر انچه که می تواند ذوق و سلیقه و ابتکار به خرج دهد تا طرحی منحصر به فرد و خاص را خلق کند.معمولا استفاده از مبلمان های بسیار لوکس و خاص و همچنین استفاده از لوستر های بزرگ و شیک و همچنین ایجاد فضاهایی با دکوراسیون و طراحی های منحصر به فرد در این بخش می تواند برای هر بیننده ای جلب توجه نماید .دکوراسیون داخلی شیک و منحصر به فردی را برای هتل های شما می توانیم خلق کنیم.

 

دکوراسون داخلی هتل
دکوراسون داخلی هتل
همچنین وجود بخشی جهت پذیرایی از میهمانان مانند دکوراسیون داخلی رستوران در بخش لابی بسیار حائز اهمیت بوده و تقریبا می توان گفت که یکی از مهم ترین بخش های لابی به شمار می رود.قرار دادن یک تلویزیون با ابعاد مناسب و استفاده از مبلمانی مناسب و مدرن می تواند برای این قسمت ایده ای مناسب باشد.
طراحی دکوراسیون هتل
طراحی دکوراسیون هتل
نکته ای مهم که باید در هنگام طراحی داخلی برای هتل به آن دقت کنید این است که یک مسافر زمانی که به هتل می آید نمی خواهد با همان فضای روزمرگی منزل خود روبرو شود و باید سعی کنید در عین حال اینکه تمام تلاش خود را در جهت بالا بردن آرامش مسافرین انجام می دهید از طرح های متفاوت و مدرن و منحصر به فرد استفاده کنید تا برای مسافرین نیز تازگی و جذابیت خاص خود را به همراه داشته باشد.از حمام ها و سرویس های بهداشتی گرفته تا سالن های رستوران ها همه و همه باید به صورتی کاملا متمایز از حالت هایی که یک مسافر ممکن است دیده باشد طراحی و ایجاد شوند. تنها در این صورت است که می توانید امیدوار باشید که مسافرین از میان دیگر برندها و هتل های رقیب هتل شما را به عنوان محل اقامت چند روزه خود برگزینند.قطعا در یک هتل ما برای دکوراسیون آشپزخانه ان نیز از طرح ها منحصر به فرد و مدرن استفاده خواهیم کرد.

 

دکوراسیون داخلی هتل
دکوراسیون داخلی هتل
گروه معماری دکورساز با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در این زمینه می تواند با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین با به کار بردن آخرین متدهای علم طراحی و دکوراسیون داخلی برای شما محیطی بسیار خاطره انگیز و منحصر به فرد را خلق نماید.در مبحث دکوراسیون داخلی هتل ما می توانیم برای شما محیطی اعجاب انگیز و بسیار خاص را طراحی نماییم بطوریکه نمونه ان را تا کنون در هیچ پروژه مشابه داخلی و خارجی ملاحضه نکرده باشید.
دکوراسیون داخلی هتل
دکوراسیون داخلی هتل
یکی از مهمترین کارهایی که این روزها شاهد هستیم در هتل های مدرن سراسر جهان برای ایجاد آرامش بیشتر مسافرین انجام می شود وجود یک تراس بزرگ برای هر اتاق و استفاده از لوازم چوبی و سنگی تزیینی در اتاق مسافرین است .

 

دکوراسیون داخلی هتل
دکوراسیون داخلی هتل
در کل می توان اینگونه عنوان کرد که اگر بتوانید محیطی را ایجاد نمایید تا به مسافر آرامش خاطر دهد قطعا در این کار موفق بوده اید. به همین منظور نیاز است تا حتما در این زمینه با استفاده از علم روانشانسی رنگ ها و همچنین با استفاده از علم فنگ شویی بتوانید چیدمانی صحیح را رقم بزنید. گروه معماری دکورساز با دارا بودن کادری حرفه ای در این زمینه علاوه بر خلق دکوری مدرن می تواند با چیدمانی صحیح و با استفاده از رنگ بندی مناسب در نهایت همان محیط مورد نظر را برایتان خلق نماید.دکوراسیون اتاق خواب در هتل بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید برای آن طرحی خاص در نظر گرفته شود.

 

دکوراسیون داخلی هتل
دکوراسیون داخلی هتل
مبحث دکوراسیون داخلی هتل همزمان که باید مدرن و پیشرفته باشد در کنار آن و به موازتش باید دارای ترکیبی آرامش بخش و منطبق با علم فنگ شویی انجام شود. باید دقت داشت که هدف اصلی رسیدن ایجاد حالت آرامش و راحتی برای مسافرین است و با توجه به محوریت بودن این موضوع باید سایر کارهایی که برای طراحی و دکوراسیون نیاز است انجام شود.

 

دکوراسیون داخلی هتل
دکوراسیون داخلی هتل
جهت انجام مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی هتل و همچنین هزینه های مربوطه با شماره های زیر تماس بگیرید.
  • 021-22862675 – 021-88662417
  •  09120921430 – 09122206832
گروه معماری دکورساز