03
سپتامبر

نقاشی ساختمان | 02144448805,نقاشی سقف و دیوار | نقاشی منزل , نقاشی اداره

نقاشی ساختمان , نقاشی داخلی ساختمان , نقاشی دیوارها ، نقاشی سقف ساختمان ، رنگ کاری ساختمان ، نقاشی ساختمان در تهران ، نقاشی منزل ، نقاشی ساختمان مسکونی ، نقاشی اداره ، نقاشی شرکت

 

  • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

  •  09120921430 – 09122206832

 

نقاشی ساختمان یکی از راهکارها و دغدغه های مردم برای جذابیت و زیبایی بیشتر منزل خود به شمار می رود و همواره یکی از مسائلی است که مردم برای زیبایی و تغییر محیط دکوراسیون داخلی خود از آن بهره میگیرند.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان اگر به صورت حرفه ای و درست انجام شود می تواند علاوه بر نمای زیبایی که به دیوارهای ساختمان شما می دهد شما را تا مدت ها از صرف هزینه مجدد نیز معاف کند.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان از دوبخش که شامل کار نقاشی و استاد کار و همچنین رنگ و نوع رنگی که به کار می برد تشکیل می شود که اگر هر کدام از این دو بخش اشتباه انتخاب شود می تواند نتیجه نامطلوبی برجای بگذارد.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با هزینه های کم و نامعقول پایین که بعضا توسط برخی از افراد به مشتری پیشنهاد می شود باعث می شود یکی از دومورد بالا مورد کم لطفی قرار بگیرد و نتیجه کار بعد از اتمام مورد پسند و مطلوب مشتری نباشد و پس از مدتی این مورد تاثیر خود را بر روی دیوارها گذاشته و مشتری بعد از مدت زمانی که از نقاشی ساختمان_ میگذرد پی به این مساله می برد ولی دیگر دیر شده است و کاری نمی تواند صورت دهد،پس چه بهتر که در همان ابتدای کار، پس از پرسش و جست و جو کادری قوی را برای اجرای نقاشی ساختمان خود انتخاب کرده و سفارش خود را به گروهی قوی بسپارید.

نقاشی منزل

به طور کلی نقاشی ساختمان اعم از نقاشی داخل ساختمان ، دیوارها ، درب و پنجره ، سقف و نمای بیرونی امروزه نسبت به چندسال قبل اهمیت به مراتب بیشتری پیدا کرده است.نقاشی ساختمان و نقاشی منزل اگر با نیاز سنجی روحی و سلایق و …افراد ساکن در منزل و حتی محیط و محل زندگی افراد انجام شود می تواند تاثیر بسیار زیاد و مفیدی در روحیه افراد و سطح استرس و هیجانات ما داشته باشد.

امروزه آپارتمان نشینی باعث شده است که فضای روی دیوار اتاق خواب شما نقش زیادی در احساس آرامش و بهره وری شما و ایجاد حس مطلوب و خوب در شما ایفا کند.

جایگاه نقاشی و رنگ های منزل در زندگی ما:

محل زندگی افراد در حال حاضر کاملا محدود شده است به یک چهار دیواری که از مناظر طبیعی , حیاط و.. خبری نیست .

دکوراتورها و تزئینات کارها هر روز اهمیت کارشان بالا و بالاتر میرود . لازم است هرچه زودتر به اهمیت ویژه رنگ ها اعم از رنگ های بکار رفته در نقاشی ساختمان , رنگ های موجود در دکوراسیون و لوازم منزل را درک کرده و از طریق مشاوره با یک روانشناس رنگ، رنگ های اصلی زندگی مان را بشناسیم.

اگر تا 10 سال قبل یک نقاش ساختمان یا نصب کاغذ دیواری و دکوراتور و تزئینات چی را به عنوان یک شغل متوسط بشمار می آوردند در سال 2015 با تحقیقاتی که انجام شد شغل تزئینات و دکوراسیون داخلی در ردیف حساس ترین شغل ها قرار گرفته است . و میتوان از این تحقیقات نتیجه گرفت که شرایط و اهمیت نقاشی ساختمان در قبل و بعد از سال 2015 شدیدا دستخوش تغییر و تحول شده است .

 

چرا نقاشی ساختمان و جایگاه دکوراسیون و دکوراتورها خیلی مهم است؟

از این جهت که دکوراسیون فضاهای محدود زندگی بشری تاثیر مستقیمی روی آرامش روانی افراد دارد . آرامش روانی در بطن خود باعث آرامش روانی جامعه , افزایش بهره وری در کلیه ارکان اقتصاد و زندگی بشری میشود.

یک نقاش ساختمان بخاطر اینکه مردم عادی و طیف مشتریان آشنایی مناسبی با انواع رنگ ها , نحوه ترکیب و مناسب بودن رنگ با محدوده جغرافیایی زندگیشان ندارند براحتی میتواند هزینه های زیادی را بر ارباب رجوع و مشتری و کارفرمای خود تحمیل کند و از این بابت باید به دنبال یک شرکت منصف و معتبر در این زمینه بگردیم که پروژه خود را به آن بسپاریم. ما در گروه معماری دکورساز خیال شما را از این بابت راحت کرده ایم.

چه تفاوتی میان یک نقاش خوب و نقاش بد وجود دارد؟

باور کنید فاصله میان یک اجرای خوب و بد آنقد کم است که حتی استادکاران نقاش ساختمان هم در تشخیص آن گاها اشتباه میکنند . نقاش خوب یا بد هر دو کار را تمام میکنند و پولشان را گرفته و میروند.

در ابتدا و بعد از پایان پروسه نقاشی ساختمان ظاهرا همه چیز خوب است و هر دو طرف شاد و شادان هستند , کارفرما احساس میکند متناسب با پولی که هزینه کرده کار با کیفیتی تحویل گرته است ولی زیاد این وضع طول نمیکشد اگر نقاش ساختمان اصول و استانداردهای استفاده از رنگ و اجرا را بدرستی رعایت نکرده باشد .

چگونه یک نقاش ساختمانی خوب را برای اجرای نقاشی ساختمان خود انتخاب کنیم؟

بنابر این انتخاب نقاش مناسب اهمیت بسزایی دارد و توصیه میشود کارفرمایان قبل از ارجاع کارشان به یک نفر با چند نقاش دیگر مشورت کنند و حتی المکان با جستجو در اینترنت با انواع رنگ ها و پروسه اجرای نقاشی منزل و ساختمان آشنایی نسبی پیدا کنند تا بتوانند از نقطه بالاتری به پروسه اجرا نگاه کنند و سهل انگاری های عادی و ساده نقاش را بگیرند.

 

داستان آش و پول و مقایسه آن با نقاشی ساختمان

آری داستان یک نقاشی با کیفیت یا بی کیفیت به همان داستان آش و پول بر میگردد . به همان اندازه که پول بدین آش خواهید خورد . مثل این میونه که شما یک محصول با کیفیت 200 هزار تومانی مانند کفش بخرید و 5 سال استفاده کنید یا در طول 5 سال 5 جفت کفش 60 یا 70 تومانی بگیرید. با این تفاوت که در پروسه نقاشی کردن ساختمان تقریبا یکماه زندگی مختل میشود و اصلا نمی ارزد که بخاطر نصف کردن قیمت 3 تا 5 سال عمر کارکرد آن کاهش یابد

 

در انتخاب رنگ ساختمان باید تناسبات فرهنگی و عرفی را در نظر داشت:

رنگها در هر جا از دنیا و به تناسب فرهنگ و عرف هر جامعه معانی متفاوت و حتی متضاد دارند.برای مثال سفید در کشوری مثل ایران نشان شادی، پاکدامنی است و برای مراسم جشن و عروسی استفاده می شود، در حالیکه در کشوری دیگر نشان روحانیت است و در مراسم عزاداری کاربرد دارد.

 

ساختمان ها هر چند سال یکبار نیازمند نقاشی هستند؟

اینکه یک ساختمان را باید هر چند سال یکبار نقاشی کرد به عواملی زیادی از طریقه استفاده , آب و هوای و شرایط جغرافیایی , کیفیت رنگ مورد استفاده و البته نقاش و استادکاری که اقدام به اجرا کرده اند بستگی دارد و لی بطور متوسط از ۳ تا ۱۰ سال طول عمر یک نقاشی ساختمان برآورد میشود و تقریبا میتوان برای اغلب ساختمانها گفت که هر ساختمان حدودا هر ۷ سال یکبار نیازمند تجدید رنگ و نقاشی مجدد است.

از چه رنگ هایی برای نقاشی ساختمان های خودمان استفاده کنیم؟

در سالهای قبل چند نوع رنگ مشخص در بازار بود که هر نوع را میتوانستین از برندهای نسبتا محدودی انتخاب کنید . ولی امروز با ورود تکنولوژی های نوین تولید و ترکیب رنگ ها عملا خیلی از نقاشان ساختمان هم گاها از سرعت تکنولوژی عقب می افتند و خیلی از رنگ ها را نمیشناسند یا با نحوه ترکیب و استفاده از آنها آشنا نیستند.

 

 نقاشی ساختمان در تهران

بیش از ۷۰% پروژه ها و نمونه کارهای نقاشی ساختمان گروه معماری دکورساز در تهران بوده است و  آمادگی ارسال نقاش ساختمان در تهران به کلیه مناطق ۲۲ گانه شهر و شهرستانها و شهرک های حومه تهران هستیم .

 

قیمت نقاشی ساختمان

تعرفه هایی که برای نقاشی منازل و ساختمانها وجود دارد تحت تاثیر عواملی همچون نوع رنگ , نوع سطوح و شرایط سطوح ساختمان و… میتواند تفاوت داشته باشد و قیمت نقاشی ساختمان را برای هر متر مربع نمیتوان عدد ثابتی عنوان کرد.

 

براورد قیمت متر مربع نقاشی ساختمان و قیمت کلی و حدودی هر ساختمان در هنگام اولین مراجعه و مشاوره رایگان از سوی کارشناسان گروه معماری دکورساز اعلام میشود.

 

گروه معماری دکورساز تلاقی بهترین قیمت و کیفیت

با توجه به این که اغلب همشهریان عزیز به دنبال بهترین قیمت نقاشی ساختمان باکیفیت مناسب هستند ما بر این باور هستیم که میتوانیم با قیمت مناسب رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.توجه داشته باشید قیمت همیشه با توجه به شرایط کار متغیر خواهد بود ولی ما بهترین قیمت را با بهترین کیفیت ارائه خواهیم کرد.

گروه معماری دکورساز با سالها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و کارهای تزئینات ساختمان از جمله نقاشی ساختمان_ آمادگی اجرای انواع نقاشی ساختمان_ با متریال مختلف در سراسر کشور با کادری مجرب و حرفه ای و با بهره گیری از جدیدترین ابزار روز دنیا در سراسر کشور را داراست.

 نقاشی اتاق های هتل

گروه معماری دکورساز نقاشی ساختمان را برای انواع ساختمان های مراکز درمانی و بهداشتی ، بیمارستان ، مطب های شخصی ، و همچنین انواع ساختمان های مدرسه ، دانشگاه ، مراکز آموزشی ، نقاشی ساختمان آموزشگاه ، نقاشی مهد کودک و انواع مراکز اداری از جمله ساختمان شرکت های دولتی و خصوصی ، ساختمان و اتاق های هتل ها و مراکز تجاری و فروشگاه ها و مغازه و کافی شاپ و رستوران و …. با کادری حرفه ای و مجرب اجرا می کند و آماده انعقاد قرارداد با تمامی سازمان های دولتی و افراد خصوصی با قیمتی مناسب میباشد.

نقاشی آموزشگاه

قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع رنگ ساختمانی پس از بازدید توسط نقاش ساختمان تعیین می شود. البته قیمت نقاشی ساختمان بسیار متفاوت می باشد با توجه به ظرافت کار می توان درجه بندی کرد. اکثرا قیمتهای نقاشی ساختمان_ در یک رنج قیمت و با تفاوت اندکی می باشند. اما لازم به ذکر است نقاشی یک هنر است هر چقد ر روی سطح موردنظر کار شود زیبا تر می شود ،پس بنابرین قیمت نقاشی ساختمان مانند یک کار هنری است که بسته به هنرمند وخلاقییت وذوق وسلیقه آن متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام کار و قیمت ها و همچنین مشاوره رایگان در مورد نقاشی ساختمان خود می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما در گروه معماری دکورساز استفاده کنید.

 

  • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

  •  09120921430 – 09122206832

گروه معماری دکورساز