03
سپتامبر

کاغذ دیواری | کاغذ دیواری مدرن , کاغذ دیواری فانتزی , کاغذ دیواری کلاسیک – گروه دکورساز

کاغذ دیواری , کاغذ دیواری مدرن , کاغذ دیواری جدید , کاغذ دیواری 3 بعدی , کاغذ دیواری فانتزی , کاغذ دیواری کلاسیک

 • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

 •  09120921430 – 09122206832

کاغذ دیواری را می توانیم یکی از پر کاربرد ترین و پر مصرف ترین محصولات در دکوراسیون داخلی بدانیم که در همه ی زمینه ها و سبک های دکوراسیون داخلی از دکوراسیون کلاسیک گرفته تا دکوراسیون مدرن کاربرد زیادی دارد و قابلیت استفاده در تمامی مکانهای اداری ، تجاری و مسکونی را داراست.

کاغذ دیواری سه بعدیمدل جدید کاغذدیواری

کاغذدیواری به خاطر تنوع بسیار زیادی که دارد مورد توجه تمامی افراد قرار گرفته و برای هر سلیقه ای می توانیم طرح و نقشی مناسب در بین کاغذدیواری ها پیدا کنیم.
کاغذدیواری در انواع مختلف کاغذ دیواری مدرن،کاغذ دیواری سه بعدی،کاغذ دیواری اسپرت،کاغذ دیواری کلاسیک،کاغذ دیواری گل برجسته،کاغذ دیواری کودک و نوجوان و … در بازار وجود داردو یکی از پرفروش ترین محصولات دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل می باشد.
کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذدیواری کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذدیواری کلاسیک
امروزه کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون داخلی یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشش دیوارها میباشد. در زیر چند نمونه از دلایلی که باعث شده است تا کاغذدیواری ها استفاده زیادی پیدا کنند و کاربرد آنها افزایش پیدا کند آورده شده است.
 • نصب سریع و آسان
 • قابلیت شستشو
 • دوام بالا
 • ایجاد زیبایی بصری به دلیل تنوع در طرح و رنگ بالا در فضای زندگی افراد و ….
امروزه به دلیل مدل های مختلف کاغذدیواری و گوناگونی مدلها این امکان فراهم شده است تا بتوان آن را با پوشش های چوبی و حتی آجری ترکیب کنیم و طراحی چشم گیری در فضا ایجاد نماییم. کمتر دیوار پوشی را می توان یافت که این امکان را به شما بدهد تا به سادگی و تنها با تغییر طرح و رنگ انتخابی بتوانید فضای زندگی را گرم و جذاب تر جلوه و یا اتاق کوچک و تاریک را بزرگ تر و روشن تر به نمایش بگذارید.

کاغذ دیواری روشنکلاسیک

انتخاب کاغذدیواری با توجه به گستردگی طرح و نقشه باید با دقت و سلیقه بسیار زیادی انجام شود.گروه معماری دکورساز برای راحتی شما عزیزان و کمک به شما دوستان گرامی نکاتی را به عنوان نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری در زیر برای شما اورده است که امیدواریم کمکی به شما عزیزان در راستای انتخاب صحیح شما باشد.

نکات مهم انتخاب کاغذ دیواری

 •  قبل از انتخاب کاغذدیواری باید به رنگ وسایل خانه توجه کنید زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان می دهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد می کند. بنابراین حتما به هماهنگی رنگ ها توجه داشته باشید.

اجرای کاغذ دیواریسبز

خرید کاغذ دیواری

آبی

 

 • اگر به لحاظ شخصیتی فردی تنوع طلب هستید به سراغ این دکوراسیون کاغذ دیواری بروید. استفاده از کاغذدیواری های طرح دار روحیه خاصی می طلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها باید با دقت بیشتری انجام شود.

کاغذ دیواری سه بعدی3بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی3بعدی

 

 • اگر تصمیم به انتخاب دو نوع کاغذدیواری دارید کاغذدیواری که طرح شلوغ تر دارد را در میان دیوار و یا گوشه ای که ساده تر و خلوت تر است قرار دهید.

کاغذ دیواری مدرنکلاسیک

 • با استفاده از کاغذدیواری با طرح های عمودی و با فاصله، می توانید دیوارها را بلندتر جلوه داده و این حسی را القا کنید که انگار سقف در فاصله ای مرتفع تر از ارتفاع واقعی اش قرار گرفته است.

فروش کاغذ دیواریکلاسیک

کاغذ دیواری مشکیکلاسیک

کاغذ دیواری شیکطرح افقی

 • با استفاده از کاغذدیواری با طرح های افقی، می توانید خانه را وسیع تر و پهن تر از آنچه هست، نشان داده و در عین حال، سقف را به کف نزدیک تر نشان دهید.

کاغذ دیواریکلاسیک

 •   با استفاده از کاغذدیواری با طرح های شلوغ و گُل دار، می توانید فضا را کوچک تر نشان دهید.  با استفاده ازکاغذ دیواری با طرح های قطری و زیگزاگ، می توانید محیط را زنده و پویا جلوه دهید. چنین طرح هایی به عنوان طرح های انرژی زا شناخته می شوند.

 

کاغذ دیواری جدید3بعدی

کاغذ دیواری جدید3بعدی

 

گروه معماری دکورساز با سالها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای انواع مختلف کاغذ دیواری با کادری مجرب و حرفه ای امادگی اجرای انواع مختلف پروژه های شما عزیزان را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا داراست.برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت انواع مختلف کاغذ دیواری می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تیم فروش گروه معماری دکورساز برای انتخاب کاغذ دیواری بهره ببرید.
 • 021-22862675 – 021-88662417 – 021-44448805

 •  09120921430 – 09122206832